Portonovo

Spanje, Portonovo

Vandaag vertrekken we naar Portonovo. Totale reisafstand 292km. De plaats ligt in Galicië de meest noordwestelijk autonome regio van Spanje en grenst in het westen aan de Atlantische Oceaan en in het zuiden aan Portugal. Wij rijden door grote uitgestrekte bosgebieden. Ook hier zijn hele gebieden ten prooi gevallen aan de bosbranden. De weg van Puebla de Sanabria naar Portonovo was een heftig gevarieerd bergachtig gebied, waarbij de hoogste toppen vaak de 1500m wel haalde.
De hoofdstad van Galicië is Santiago de Compostella. Hier brengen wij van de week een bezoek aan.
Portonovo heeft een haventje en een mooi strand. Aan de weg naar de haven, tegenover het strand, is het een aaneengesloten rij van restaurants.
Vanavond om 19.00 uur hebben wij op veler verzoek weer jeu de boules gespeeld. Met het trekken van de kaarten trok ik als tegenstander Wim. Het was een spannende partij. Ik heb op het nippertje van hem verloren.

Camping Baltar
C 550
E-36970 Portonovo Sanxenxo (Pontevedra)
4.5

Slecht restaurant (tapas)

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ik lees dat jullie al 10822 km hebben afgelegd. Dan zijn jullie al weer bijna toe aan een nieuwe auto haha

Willy 2017-09-06 12:35:25

Verloren van Wim?? Dan speelt hij blijkbaar beter jeu de boules dan canasta!

Rien 2017-09-07 14:11:05

Geniet maar lekker van de zomer, hier begint het al herfstig te worden.

Thea 2017-09-07 21:50:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.