De binnenstad is op loop-/fietsafstand van de camping. Voor ons is het de 2e keer dat wij hier zijn. Door het park fietsen wij naar de stad.
De voormalige Hanzestad tussen het Teutoburgerwoud en het Weserbergland is een van de meest populaire bestemmingen voor vakantiegangers en wandelaars in Noord-Rijnland-Westfalen dankzij de vele laatgotische en renaissancistische gebouwen. Opvallend zijn vooral de vele, uitbundig ontworpen, meestal gevelside patriciërshuizen. Ze geven Lemgo een heel eigen, onmiskenbaar karakter, vooral omdat elke gevel ook een geheel eigen uiterlijk heeft, dat aanzienlijk verschilt van de naburige huizen.
Jacques komt 's middags langs om te inventariseren of er mensen belangstelling hebben voor een optreden van het Heeresmuziekkorps uit Kassel. Dit wordt georganiseerd voor het goede doel. Uiteindelijk vertrekken wij met 7 man 's avonds. Al zoekende waar we moeten zijn, raken wij onderweg Piet en Ans kwijt. Om 5 voor 7 komen wij bij de plaats van bestemming en worden de deuren achter ons meteen gesloten. Jammer voor de verloren schapen. Wij hebben genoten van het optreden.
Geschreven door Ellens.travels