De dag van weinig inspiratie

Duitsland, Bingen am Rhein

Dag 3
Remagen - Bingen am Rhein
105 km (240-345)
Zonnig, daarna bewolkt, later weer helder, heet

Vandaag was een dag met weinig inspiratie. Althans, om te schrijven. Niet dat er weinig te schrijven viel hoe mooi het was, of dat het slecht weer was of dat ik mankementen had, integendeel. Het was mooi om de Rijn te beleven vanaf m’n fietszadel, de stadjes waren mooi, de espresso vanmorgen bij een tentje langs de weg was goed, en er was hitte, de 37 graden aangetikt. Dus liters en liters vocht aangevuld, lees: water met magnesium-druppels, tegen de kramp.
En veel, heel veel andere fietstoeristen tegen gekomen.
Het is zo bijzonder om te zien hoe iedere kilometer het landschap om mij heen verandert. Zo was aan het begin van de dag het Rijndal nog breed, vol industrie en zwaar vrachtverkeer. Tot aan Koblenz, daar vloeit de Moezel heel gemoedelijk onder het toeziend oog van keizer Wilhelm I de Rijn in. Daar ook veel toeristen, Biergartens en een echte kabelbaan, die over de Rijn hordes toeristen afzet bovenop de enorme vesting Ehrenbreitstein. Je zou bijna denken dat je in een ski-gebied zit..⛷
Na Koblenz wordt het Rijndal veel smaller en in die rotsengte moeten trein, auto, fiets en bewoners én de Rijn de ruimte delen. Het was dus ook een dag van lawaai!
Uiteindelijk een camping opgezocht in Bingen am Rhein, temidden van de campers en caravans valt m’n kleine tentje in het niet. En geen kookinspiratie, dus hier a la carte (🤢) curryworst met friet en zure salade gegeten...morgen weer gewoon zelf een lekker potje koken! Nu word ik zelf opgegeten, door de muggen, die houden blijkbaar van bloed met curryworst-smaak..dus..naar bed!!
Nou, werd het toch nog een aardig stukkie!
A demain!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Kanjer❤️👌🏻🚴🏻‍♂️

Peetje 2019-06-18 22:44:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.