Op de fiets naar Rome

16 jun 2019 - 12 jul 2019

Een jaar of wat geleden las ik in een tijdschrift over een fietsroute naar Rome. Op..de..fiets..naar..Rome. Dát wilde ik ook! Maar ja, vindt maar eens tijd om zulks te realiseren, je bent al snel een weekje of 3 tot 4 onderweg. Er kwamen studies, verbouwingen, Mees en Abel, (kortere) fietsvakanties (zonder én met onze jongens) en andere supervakantie-avonturen op mijn en ons pad, dus het bleef bij dromen... Tot dit voorjaar.... Met een langere tijd verlof in zicht was het mijn lieve Peet die zei: "Nu heb je mooi tijd om naar Rome te fietsen" Alsof ze mijn gedachten kon lezen!
Nú gaat het dan eindelijk gebeuren, na jaren van mijmeren en dromen, stap ik zondag 16 juni op de fiets om dit avontuur te beleven!!! Het idee is om gebruikmakend van een gecombineerde fietsroute van Fietsen-naar-Rome-pioniers Benjaminse en Reitsma in ruim 3 weken van Stratum naar het St.Pietersplein te pedaleren. Ik en mijn fiets, mijn fiets en ik. Verder geen geplan en weinig verwachtingen. Des te grootser is het avontuur.
De weg is het doel, zonder doel is er geen weg.


Alle foto's van deze reis

De reisverhalen van Maarten.op.weg volgen

Ontvang een email zodra Maarten.op.weg een nieuw reisverslag schrijft.

Reisverslagen

Album bestellen

Bestel van deze reis een prachtig fotoalbum. Hierin staan alle reisverhalen, foto's en locaties van deze reis. Het album wordt automatisch voor je gemaakt zonder dat je hier iets voor hoeft te doen.

Maak een fotoalbum van deze reis

Andere reizen van maarten.op.weg

Dromen in Frankrijk 11 jul 2020 - 25 jul 2020
Herfstvakantie in Frankrijk 5 okt 2019 - 20 okt 2019