Dag 1, reisdag

Frankrijk, Ay-sur-Moselle

Om 6 uur ben ik klaarwakker na een onrustige en te korte nacht. Ondanks de vele jaren ervaring blijft het toch spannend als we op vakantie gaan. Hebben we dit en dat en dat? De gedachten malen door mijn hoofd en op een gegeven moment zet ik dat van mij af. We hebben in ieder geval de paspoorten, pinpassen, medicijnen en de rest is te koop.
Let”s go! Om kwart over 8 rijden we bepakt en bezakt de straat uit en worden door Patrick uitgezwaaid. Patrick is sinds afgelopen dinsdag weer in het land na een half jaar in Frankrijk gewerkt te hebben en beloofd ons op het huis te passen.

Het is een prachtige stralende dag en we rijden goedgemutst weg. Even ontspannen en een bakkie koffie en het vakantiegevoel komt vanzelf. Voor Antwerpen stoppen we even voor een plaspauze, want ik zie op internet dat het druk is rond Antwerpen en dan kunnen we er voorlopig niet uit. Ik maak de gebruikelijke eerste stop foto en dan gaan we weer verder. Helaas is het erg druk en hebben we veel file rond Antwerpen en Brussel. We hebben vakantie, dus wie maakt ons wat en hebben geen haast dus relaxen en eten een broodje. Om twee uur rijden we de camping Officiel Arlon in Arlon op. Het is warm en nog niet druk op de camping. Deze camping is bij menig kampeerder goed bekend als doorgangscamping en serveert een heerlijk biefstuk. Rob en Joke zijn net voor ons aangekomen. Zij zijn vanaf een camping in Limburg vertrokken en we gaan samen 3 weken vakantie vieren. Na het installeren is het tijd voor een glaasje prik en in het zonnetje toosten we op een goede vakantie. Snel is het 6 uur en we hebben trek, dus gaan lekker hapje eten. De camping staat niet vol en dat hebben we wel anders meegemaakt. Zoals altijd is het eten prima en na een bakkie koffie zoeken we ons mandje op, want het was toch wel een lange dag en storten langzaam in.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Leuk kort verslag. We wachten op het volgende verslag. Ter zijner tijd komt ons verslag. Groetjes en ve plezier.

Joke en Eric 2018-05-05 16:42:01

Fijne vakantie!

Mirjam 2018-05-05 20:17:24

Goeiemorgen. Dat ziet er gezellig uit. Goeie reis en veel plezier. Enne niet teveel prik drinken hoor.

Bram en Elly 2018-05-06 07:03:03

Fijne vakantie!!!

Rita 2018-05-11 21:12:16
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.