Dag 14, Clearwater naar Cache Creek

Canada, Cache Creek

Vandaag op tijd vertrokken naar de volgende camping in Cache Creek. Nummertje 9 in 14 dagen. Het is een hele mooie route over heuvels en door bossen. We rijden langs een enorm groot meer. Helaas regent het onderweg. Als we op de camping komen gaat de zon schijnen en is het meteen warm. In de zomer kan het hier 40 graden worden en in de winter min 30. Grote verschillen. De omgeving lijkt op een savanne. Droog met woestijnachtige begroeiing. We raken aan de praat met de zoon van de beheerder en we zeggen nog geen adelaars gezien te hebben. Hier zitten genoeg, zegt hij en wijst ons de weg. Ze zwerven met de raven boven de vuilnisbelt. Dus wij op pad. Er zijn grote begroeide heuvels en een brede zandweg naar boven. Later horen wij dat dit gebied voorheen een laag dal was en door het afval van Vancouver heuvels van 300 meter hoogte zijn gemaakt. Rene rijdt de heuvels in en het wordt steeds smaller. Uiteindelijk stoppen we en maken wat foto's. We zien wel wat vogels maar geen eagles. We dalen af tot de vuilnisbelt en ja hoor. We zien tussen de raven adelaars vliegen. Twee verschillende soorten. Ze zweven en zitten de raven achterna. Door de verrekijker is het schouwspel goed te volgen en we besluiten nog een stukje te zakken. Ze vliegen nu vlak boven ons en zijn met het blote oog goed te zien. Prachtig gezicht. Na een tijd gekeken te hebben is het tijd voor een biertje op de camping.
Daarna gaan we in het "dorp" uit eten. Het dorp stelt niets voor. Motels, restaurantjes en benzinepomp. Op aanraden van de beheerder naar Heartland gegaan en Jolanda en ik gaan eerst even kijken. Keukentafeltjes en stoelen met geruit plastic kleedje erop maar het ziet er schoon uit.
Schijn bedriegt want we eten een heerlijk stukje vlees met lekkere patatjes. Vast een goed verjaardagsmaal voor Jacques zijn verjaardag. In Nederland is het al 18 mei.
Het was weer een heerlijke dag. Morgen naar Whistler.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Prachtig allemaal. Feliciteer die brombeer maar van mij en zeg maar dat ie een lekker stuk bogerkoek neemt. Jullie allemaal gefeliciteerd en ik vermaak mij hier met de apen in en om het hotel. Ze jatten alles wat los en vast zit en hebben zelfs mn zonnebrand gejat. En als klap op de vuurpijl mijn balcon onder gescheten..

ron van luijn 2015-05-18 06:45:12

Ik bedoelde boterkoek!

ron can luijn 2015-05-18 06:45:58

Ik bedoelde boterkoek!

ron can luijn 2015-05-18 06:46:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.