Vandaag zijn de weergoden ons niet zo gunstig gezind! Er is véél wind en het is grijs. Ideaal weer dus om de markt te doen! We kopen er clementines, een kaasschoteltje en verse vijgen. Iets om daarover te gieten hebben we wellicht nog in de camper, hihihi. Op de terugweg drinken wee een apero in l’Arlequino waar we ons vorig jaar verschillende avonden goed geamuseerd hebben bij het optreden van het zangeresje Celia Moreno. Als we navraag doen vernemen we dat ze pas volgend weekend terug optreedt tijdens de herfstvakantie voor de Fransen.
Later genieten we van een rustige namiddag op de camping waarvan uw dienaar gebruik maakt om de verslagen van de voorbije dagen bij te werken.
Als later op de middag de zon nog even doorbreekt gaan we toch nog even tot aan het strand. Het visrestaurant waar we vroeger zo graag naartoe gingen staat nog altijd leeg, triestig toch.
We eten een rundsburger met spinaziepuree en in plaats van uit te gaan naar de Arlequino blijven we lekker thuis! De mugjes houden ons gezelschap.
Tot morgen.
Geschreven door Dirlie.onderweg