Geschreven door Marie-louise-en-sjaak-op-reis
Ga goed, op naar de volgende Refuge. De pelgrims van Saint-Jacques-de-Compostelle stoppen in Saint-Sever en vinden een nieuwe, onlangs gerenoveerde belegering in het klooster van Cloître. Om te worden gehost, moet de pelgrim zich tijdens de openingstijden tot het VVV-kantoor richten. Buiten deze uren kun je contact opnemen met een vaste medewerker wiens nummer buiten het kantoor zal worden opgehangen. Twee kamers, een van vier bedden, de andere van twee bedden, en twee aparte badkamers met douche. Aardige mensen. Het zal steeds warmer worden.
Fon& Veronica 2022-05-13 19:19:19
S C H I T T E R E N D!!!! En wat een mooie foto’s. En ja, nu nog die vogel. Het lijkt een merel, met de buitenkant van een lijster. Een zanglijster. Maaaaaar er zijn geen gezegdes met merel en lijster. Wel met kwartel, hoentje. Er is wel een spreekwoord met lijster…??? Lekker slapen en morgen gezond weer op!
Harry en Jenny 2022-05-13 19:38:20
Hopelijk slapen jullie de volgende nacht beter.
Lex en Irene 2022-05-13 19:55:41
Mooi weer en prachtige fotos. Die vogel is een lijster vlgs mij. Spreekwoord: “Elk houdt zijn eigen spreeuw voor een lijster “ Of “ Hij zingt als een lijster “ Lekker slapen en zet m op 💪🏼
Diana 2022-05-13 20:17:45
Als het een jong spreeuwtje is maakt ie nog geen lente terwijl het dat wel degelijk is
Domien 2022-05-13 20:32:59