Kefalonia, fietstochtje

Griekenland, Argostoli

Fietsen rondom Argostoli
Met de auto naar andere kant vh eiland.
Daar waren de fietsen gehuurd voor ons.
Hybride model.
Lekker dan, die winkel lag hoog tegen de berg. Naar beneden ging dat vlot, maar aan t eind vd middag omhoog was niet echt grappig😔

Begonnen met koffie toen we beneden waren, altijd goed.
Eindelijk een cappuccino voor een leuke prijs, het is hier bijna altijd rond de €3/€3,50. Deze waren bij een kleine ‘bakery’ en kosten maar €1,50.

We hebben heerlijk gefietst met de wind door de haren. Stuk met veel bomen, langs de kust en kleine strandjes.
Na 7,5 km wilden we eigenlijk al omdraaien en stuk terugfietsen naar een hotel waar we hadden gezien dat er een zwembad bij was waar je als bezoeker in mocht, toen we een bord zagen met cocktail bar (Nice view). Dat was uiteindelijk een erg leuke plek, fantastisch uitzicht op de zee / baai en met heerlijke loungebanken en een zwembad. We hebben daar geluncht met hamburgers, broodje tonijn en een salade, gezwommen en zijn rond 15.45u pas weer op de fiets gestapt.

Zijn dezelfde weg teruggereden omdat dat een rustige weg was met niet al teveel verkeer.

Laatste stuk was ff bikkelen, maar bovengekomen zonder af te stappen.

Bezoek aan de Lidl voor paar boodschappen en toen richting villa Kirki.
Gegeten bij Paradiso beach, helemaal aan t eind van de boulevard, 1 km lopen. Lekker gegeten, beetje gehaaste bediening. Waren voortdurend aan t rennen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.