Pokhara

Nepal, Pokhara

Wekker om 8u. Yes, het is droog en de zon doet erg zijn best. Dat betekent dat we outdoor activiteit kunnen doen. Vanochtend om half 9 zijn Marco en ik naar het boekingskantoor gegaan vlakbij het hotel.
We hebben geboekt voor paragliding. Om 12u vertrekken we.
De rit naar Saragkot duurt een half uur, ruim 1600m hoog. Mooi uitzicht over het meer, Phewa Lake. In de auto zitten ook 3 van de 4 pilots.
Ik vind het best wel spannend en Nienke ook. Maar, we gaan t doen.
We krijgen nog een korte instructie, ieder van zijn eigen vlieger. Sjoerd gaat als eerste de lucht in en Astrid vlak daarna. Nienke en Marco wachten boven nog even op de laatste man (die met Marco vliegt).

Als we na 15-20min weer beneden staan, jammer dat er niet heel veel thermiek was anders hadden we tot 30min kunnen vliegen, zijn we een super ervaring rijker. Echt heel gaaf om zo boven de bergen en het meer te paragliden.

Rond half 3 zijn we terug en lunchen even lekker met een Italiaans broodje / bruschetta.
Vanmiddag doen we t verder rustig aan. We zijn moe, dus even zwemmen en hangen (boekje lezen) is nu lekker.

We gaan rond half 7 het hotel uit. Nog even op zoek naar de 2e geocache hier in Pokhara, gisteren vonden we er ook al 1. Daarna eten we in een gezellig restaurant op het dak met uitzicht op het meer. Als we teruglopen naar t hotel horen we opeens Nederlanders roepen. het is het gezin dat we in Orchha ook al troffen met 4 meiden. Zij reizen met een groep van Sawadee. We hebben nog wat met hun gedronken en verhalen uitgewisseld. Nu lekker slapen (22.30).

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Spannend en wat zijn het grote dingen. Gelukkig dat het weer meewerkte.geweldig om jullie zo te volgen

Marianne en Bram 2017-07-31 19:57:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.