Agra

India, Agra

De wakker pas om 9u gezet. In de hoop dat we 6u kunnen slapen. Lukt niet helemaal. Ons systeem is niet ingesteld op uitslapen.
Marco is vanochtend voor het ontbijt met visum voor Nepal bezig geweest. Dat ging moeizaaam op de iPad.
Straks maar eens vragen of we een pc van t hotel mogen gebruiken.
We gaan pas om 9.45u ontbijten. Marco en Nienke gaan daarna rond 11u lekker zwemmen op t dak van t hotel met uitzicht op de Taj Mahal. Vanochtend heeft het een half uur heel hard geregend. Sjoerd blijft in de hotelkamer, beetje hangen, filmpje kijken en wat appen met matties in NL. Ik blijf ook op de hotelkamer, ben sinds vannacht niet helemaal lekker🙁. ORS erin, en alleen wat toast en banaan bij t ontbijt.

Om 13u staat de chauffeur klaar, we bezoeken eerst het Agra Fort. Erg mooi van rode zandsteen, groot en uitgestrekt. We zien de Taj op een afstand liggen, prachtig.
Het fort heeft ook een mooi paleis van marmer met heel veel versieringen, uitgewerkte figuren in de muur en bogen van marmer.

Na het fort rijden we naar de baby Taj, Itimad-ud-Daulah. Deze is gebouwd tussen 1622 en 1628. Het gebouw is een mooie combinatie van marmer, mozaïek en natuursteen.
Dit mausoleum is een voorbeeld geweest voor de latere bouw van de Taj Mahal. Ook hier weer een flinke bui.

Hierna gaan we even wat drinken en een (late) simpele lunch eten (er is een sandwich en omelet te krijgen).

Hierna rijden we nog naar the garden ( metabh bagih, of zoiets ). Vanaf hier heb je bij zonsondergang een prachtig zicht op de Taj Mahal. De zon laat zich vandaag niet heel veel zien, maar eerlijk gezegd kan je met wat wolken veel mooiere foto's maken😉.
Morgenochtend gaan we om 6u foto's maken bij de zonsopgang bij de Taj Mahal en naar binnen.

We dineren bij t hotel restaurant op t dak. En gaan niet te laat naar bed.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.