Ontbijt om 8u
Appeltaart, spinazietaart, ei feta ham, chutneys, brood diverse soorten, fruit, sap: veel☺️
Hotel Ganimede heeft een award gewonnen voor beste breakfast. Echt super om zoveel lekkers op tafel te krijgen.
Rond 9.30u in Delphi
€12 entree, Nienke gratis ivm studenten kaart😍
Warm, mooie Griekse oudheid, we klimmen alle trappen gestaag omhoog. Zien de plek waar Apollo sprak via Krishna. Zien het theater en het stadion waar de sporten plaatsvonden. Allemaal oud, toch nog behoorlijk veel van bewaard gebleven.
Rond 13u terug in hotel Ganimede.
Spanakopita taart gemaakt.
Recept met filo deeg zelf maken. Leuk en makkelijk
Veel spinazie, prei, bosui, dille, feta en 3 eieren. Marco was heel trots dat zijn 2e filodeeg laagje zo mooi was gelukt dat die als laatste laagje op de taart ging.
Om 16u geluncht met een stuk taart. We maakten een 20 stukken taart, dus het overschot is ingepakt en gaat morgen mee als lunch.
Om 20u biertje gedronken aan het water.
We zijn om 20.30 u nog hapje gaan eten bij bebelis, een klein restaurant in t dorpje dat goed aangeschreven staat op tripadvisor.
Griekse salade met feta, gevulde uien met gehakt (specialiteit vh huis), toetje vh huis.
Geschreven door MarcoAstridSjoerdNienke