Burney Falls en Modoc Natuurreservaat

Verenigde Staten, Shasta County

We rijden weer verder naar het oosten. Op het eind van de ochtend bezoeken we Burney Falls. Een bijzondere waterval omdat deze grotendeels gevoed wordt door een onderaardse rivier. Het water valt niet alleen vanaf de bovenkant, maar komt ook op lagere niveaus en over een flinke breedte uit de rotswand. Dit maakt de waterval bijzonder mooi.
We lopen een trail dat eerst naar lagere gelegen gebied leidt, en uiteindelijk ook om de gehele waterval heen. Halverwege de middag gaan we weer met de auto verder. We hebben ons motel geboekt in de plaats Alturas, in het noordoostelijk deel van Californië. Na het uitpakken van de spullen en het avondeten, gaan we in de uren voor zonsondergang naar het Modoc natuurreservaat dat vlakbij Alturas ligt. In dit gebied zijn duizenden vogels, en we zien zoveel verschillende soorten. Sommige soorten herkennen we, maar vele soorten zijn ons onbekend (met name de grote variatie van eendensoorten die we niet kennen).


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.