Dag 10 Vrije dag in Paestum

Italië, Eboli


Time flyes, het is alweer dag 10, niet te geloven! Al zoveel gezien, gedaan en gereden, dik 2200 km. Gelukkig hebben we nog een poosje te gaan.

Rustig de dag opstarten, lekker doen waar ik zin in heb. Dat betekent ook wat huishoudelijke taken zoals mijn bed verschonen en de was uit tuppie halen en in de zon hangen, is het lekker snel droog. Ik heb een heerlijke schaduwplekje, dus zonder al teveel zweet de noodzakelijke taken gedaan.

Het is een grappig gezicht al die waslijnen en ik besluit ze dan ook maar te gaan fotograferen. Peter bedenkt dat het een wedstrijd wordt, wie heeft de leukste, mooiste of raarste waslijn, onze Cees is aangesteld als jury en beslist wie de winnaar wordt, uitslag vanavond. Prijs...wel 1 blikje bier!

Johan maakt een playlist van onze favoriete muziek voor vanavond. Voor mij Within Temptation:-).
Het wordt een feestje. Bbq met eigen vlees:-).

Weer super geregeld door onze 2 leidende stellen. Voor wijn, bier, fris, brood en salades is gezorgd én goed, het was heerlijk!
Maar ook heel gezellig met elkaar, wisselde gesprekken en zelfs een leuk gesprek gehad met mijn norse reisgenoot Jan.
Met Feije samen gedeeld, hij de bbq op gas en ik het vlees. Top bakje van de Lidl, heel lekker en precies genoeg voor z'n twee. Volgende keer andersom, goed geregeld toch. Hij mag het after werk doen, de bbq schoonmaken :-) ;-), ik alleen mijn eigen bordje afwassen.

Niet zo laat geworden, mooie tijd om nog mijn pin te schrijven. Foto's zullen er morgen wel meer volgen, nu ieg vast 1.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.