Vandaag de laatste 185 km op mijn eigen houtje.
Ineens voegt er een politieauto met zwaailichten in en blijft voor rijden, niemand mag er voorbij. Nu had ik ook het matrixbord al gelezen dat er bij km paal 456 een obstakel was. Tot voorbij het obstakel (een auto met pech op de vluchtstrook) blijft hij voorrijden. Apart toch.
Op een matrixbord wordt ook aangegeven dat je beter geen sigaret kunt roken in de auto. Ik spreek al een woordje Italiaans :-) :-), nee, maar zo grappig je kan er wel iets uit opmaken, zo kom je toch wel verder met de taal.
En dan is het zover, ik kom aan op
Camping Village Roma Capitol, Via di Castel Fusano 195, 00124 Roma. De verzamelplaats.
Niet te druk rond Rome, viel me alles mee, wel goed opletten met alle afslagen, maar Miep heeft me er super gebracht.
Ik mag zelf een plek uitzoeken op een bepaald deel van de camping, waar de rest ook komt te staan. Ik ben de eerste blijkbaar.
Geïnstalleerd, heerlijk onder de bomen, want een beetje schaduw is wel lekker met 33°.
Ga het gas aanzetten en wil de swing losmaken, blijkt dat ik de bevestigingspin ben verloren onderweg, waarschijnlijk afgebroken, wat een geluk dat hij niet verder los is gegaan, dan was ik Kermie verloren. Meteen een oplossing bedacht voor de rest van de reis. Komt goed, toch handig als je het eea bij je hebt :-).
Ik wil alleen nog meer ontdekken van deze omgeving, er is zoveel te zien, dat ik heb bedacht een paar dagen eerder aan te komen en een beetje acclimatiseren is ook wel fijn.
Ineke (reisleider) appt me, zij had bij de receptie gehoord dat ik er ook al was.
Blijk ik toch op een ander veld te moeten staan. Ik stond net, alles op orde, luifel uit, kleedje voor de deur en stoel en tafel uitgezet, kon ik weer opbreken, lekker met deze hitte, had mijn zweetdoekje hard nodig. Maar, so be it, ik ga verkassen naar ook een fijne plek.
De tupperware emmer heeft z'n werk weer gedaan.
Uitgespoeld en na 2 bruine boterhammen met kaas (2 biertjes) bij Ineke en Gert-Jan, opgehangen.
Het is hier een stuk vroeger donker en de lucht kleurde prachtig. Heerlijk in het donker buiten te zitten. En een prachtige foto gemaakt, lijkt de jungle wel.
Het enige nadeel is dat er elke 5 minuten wel een vliegtuig landt of opstijgt en over de camping vliegt. Best lawaai.
Grappig, Peter er Ria en Jos en Inge staan op de cp waar ik eergisteren stond voor 1 nacht, ik vond het er niet zo, maar blijkbaar hadden ze de bezem erdoor gehaald en zag alles er een stuk beter uit. Morgen zijn ze hier.
Truste.
Geschreven door Ivie74