Terug naar Sofia

Bulgarije, Rila

We worden wakker van het geluid van de regen op het golfplaten dak. Bovendien prikken de veren van het matras in mijn rug. Jop voelt zich niet lekker. Het chagrijnige vrouwtje van het hotel produceert nog best een goed ontbijt in de grote lege eetzaal waar de televisie uit het jaar kruik jengelende volksmuziek uitbraakt. Glad to get out of here.

We zijn blij de buitenwijken van Sofia in te rijden. Het voelt als een time warp waarmee we weer in de tegenwoordige tijd aangekomen. We kunnen pas om 3 uur in het appartement en we doden de tijd in shoppen mall waar we veel lol hebben met gaten. Marc wint miljoenenjacht en cas verslaat kung fu panda. Twee kaartspellen, uno en snoep rijker, gaan we weer verder.
De vervallen facade van het complex herbergt een top appartement in NewYorkse sferen. Heerlijk modern en schoon en 2 luxe badkamers.

We gaan lekker eten op Vitosha boulevard waar de mooie vrouwen en lelijke mannen nog steeds paraderen alsof het elke dag feest is. Het restaurantje heet Socials en de bediening doet de naam eer aan. Het eten is ook heerlijk, wat een feest om weer in de stad te zijn.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.