Seloncourt Saint Hippolyte 23 km

Frankrijk, Saint-Hippolyte

Het heeft weer eens geregend vannacht.
De heuvels om ons heen hangen vol met lage bewolking en de lucht is vochtig.
We gaan de stad uit en direct omhoog de heuvels in, een flinke klim dus loop ik met mijn beslagen bril weer als een halfblinde het pad op.
Boven aangekomen is er tijd de brillenglazen te ontvochtigen....voor ons zien we prachtige heuvels en de heuvels die nog komen gaan.
Onze route is vandaag niet zo lang maar wel met een paar pittige klimmen, zeker de laatste is zwaar. Maar mijn voet voelt redelijk en ik kan Michiel al bijna bijhouden bergop...
Toen we in 2015 de Via Egnatia liepen was de geur uit Michiels schoenen niet te harden. Verplicht werden deze dan ook op het balkon of op de gang in een hotel gezet.
Totdat we tijdens een lunchpauze midden tussen de kruiden zaten. Citroenthijm, munt en oregano, deze hebben we geplukt en als "geurzakje" onder de binnenzolen van de schoenen gelegd. Vanaf dat moment was het gedaan met de zweetvoeten en de bijbehorende geur!!
Ook deze reis weer hetzelfde verhaal, zweetvoeten....
Zondag in Belfort zien we lavendel in bloembakken staan, er wordt flink wat geplukt en meegenomen voor de volgende wandeldag. De lavendel is vanmorgen onder de zooltjes gelegd.
Ik heb nog niet aan de schoenen geroken, maar volgens Michiel roken ze heerlijk...
Vandaag zien we thijm langs de kant van de weg, die is alvast geplukt voor morgen.
Ben benieuwd hoe de schoenen morgen ruiken...
Oh ja, ik dacht dat we gisteren 26 kilometer hadden gewandeld maar toen ik mijn GPS na keek bleken het er 29 te zijn.
Geen wonder dat ik afgelopen nacht zo goed heb geslapen....

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Mooi dat ik jullie nu kan volgen mooi verhalen en foto's in iedergeval Susses verder nog.

Maarten 2024-05-21 18:49:57

Succes moet het zijn.

Maarten 2024-05-21 18:50:34

Hopelijk kun jij ondanks je blaar toch goed doorlopen in deze mooie omgeving Op weg naar de Jura!!

Gerrit 2024-05-21 18:53:41

Zo gaat ie goed, zo gaat ie beter, alweer een kilometer. Bijna in Zwitserland. Dan gaat het echte klimmen pas beginnen. Het is leuk om jullie te kunnen blijven volgen. Groetjes uit Volkel van Rob, Evelien, Eva en Tess

Rob Verwegen 2024-05-21 20:01:54

Fijn dat het weer wat beter gaat met je voet!! Leuk om iedere dag te lezen hoe jullie dag is geweest.

Alie 2024-05-21 22:28:07
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.