Naar de dokter

Nederland, Plasmolen

Vandaag mochten de hechtingen van de twee operaties eruit gehaald worden. Aangezien het droog weer is besluit ik te gaan lopen. Hemelsbreed is het ongeveer 800 meter naar de huisarts, en dus plak er een stukje aan. Rondje mookseplassen en via Milsbeek zuid naar het centrum. Alles bij elkaar een heerlijke tocht en weer een stap dichterbij. Op naar Porto, nog zeven en een halve week. Ik heb er zin in!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

De voorbereiding is vaak al leuk, zo ook nu en dat gevoel van aftellen is voor mij ook al begonnen. De lente is in aantocht en mede daardoor versterkt het gevoel van verlangen. Ik kan me zo voorstellen dat onze historische lotgenoten daar soms anders over gedacht moeten hebben. Wij stappen letterlijk in deze eeuwenoude traditie met het comfort dat de wandelaar nu heeft.

Hans Sleven 2017-02-13 20:35:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.