En natuurlijk loopt het nooit zoals gepland. Met de tandpasta nog half op je mond haasten om op tijd aan het ontbijt te verschijnen. In het hotel dat spaart tijd. De ploeg Ad/ Paul naar de supermarkt met lijst in de hand. Ploeg Peter/ René in een andere Uber de camper ophalen.
Die stond dus niet klaar, we hadden early bird pick up geboekt en betaald, maar je had eerst moeten bellen stond in de hele kleine letters van de Doets voucher.
Je kon hem normaal om 1100 ophalen, dus die logica ontgaat mij, maar onderga je uiteindelijk maar.
Vrij afgetrapt ons modelletje, er vielen al wat deurkastjes naar beneden.
De boys goed alle mankementen opgeschreven en een kruisje geslagen,
Enfin de mannen konden na de safety video rond 1100 onderweg.
Paul en Ad waren naar Whole foods getogen, fantastische organische, naar blijkt niet te betalen producten.
Prachtig uitgelegd en alleen maar top spul. Er reist een lifestyle voedsel consult mee , dus je kan niet met troep aankomen.
Ondertussen proberen de spullen die op het lijstje staan te vinden terwijl de ander: “dit kan ook nog, zullen we dit ook nemen” loopt te beppen.
450 dollar later volgeladen, klaar om bij de mannen in de auto te springen.
Helaas hebben die gezondheidsfreaks iets tegen barbecuen, dus er moest ook nog een Walmart stop ingelast worden.
En tanken, want us ben zuunig en je krijgt een kwart tank van Doets mee.
Kortom we reden pas om 1230 uit Vegas weg. Ipv de geplande een uur of 1100.
Maar de eerste chauffeur van dienst Peter, put his pedal to the medal en wij zoefden over the highway.
Paul en Ad maakten de lunch voor onder het rijden, want de hoop was nog enigszins op tijd bij de campground aan te komen.
René nam over en we stopten nog even om bij te tanken. Wij maakten vaart maar de benzinemeter loopt net zo snel omlaag als jij vooruit gaat en de airco doet het niet met minder dan een kwart tank vol.
Onderweg de mooie plaatjes van de woestijn en de lange rechte highway.
Bij het tanken ook een mooi bewijs van hoe dun bevolkt en verspreid de mensen wonen.
Je postbus staat bij de benzinepomp en kan je halen.
Om 1800 ging de receptie dicht en om 1830 de zon onder dus gogogo. Het feit dat René ontzettend moest pissen hielp in de voortgang en wij kwamen om 1745 bij de receptie aan.
Die was dus al dicht en wij moesten bij de lodge inchecken.
Helaas geen gemeenschappelijke barbecue te vinden, maar de koekenpan deed uitkomst.
Renéetje zijn idee en chef Ad bereidde onze eerste camper diner met hulpkokkie Paul.
Daarna wonderlijk genoeg de beddenverdeling geruisloos verlopen. Na maanden van discussie, grappen, bijdehante opmerkingen heel rustig gekozen. René het hemelbed, Ad de master bedroom en Paul en Peter de korte versie.
De grap is nog nooit zo lekker geslapen iedereen.
Vroeg erin, vroeg eruit Morgen hiken en andere activiteiten.
Tot morgen!!
Geschreven door PaulenSjaan.gaan.gaan.gaan