Na een laatste bak koffie vertrok ik uit Mullaghmore richting Sligo, ik had nog geen idee wat het volgende eindpunt zou zijn.
Na een half uurtje ging ik van de hoofdweg af omdat ik de contouren van de
Ben Bulben zag. Deze (tafel) berg heeft een merkwaardige vorm omdat hij aan de bovenkant vrijwel vlak lijkt over een afstand van zeker een kilometer. Gestopt op een geschikte plek voor een paar foto's en weer verder.
Even verderop was het Glencar Lough. Ik reed hier een rondje om heen. Halverwege was een parkeerplaats waar je een wandeling kon maken naar een waterval, dus zo gezegd zo gedaan. Na deze wandeling was het even chilltijd, een sigaretje en een koffie die ik bij het kraampje op de parkeerplaats had gekocht.
Na een bezoek aan
Parke's castle (eigenlijk een versterkt herenhuis) aan de oever van Lough Gill ging ik verder richting Ballinafad. Ik ben daar rond Lough Arrow gereden op zoek naar het
Carrowkeel megalithic (ik hoop maar dat ik dat goed schrijf)
Cemetery. Een begraafplaats van 14 ganggraven op de top van een heuvel. Helaas, heb er zeker 3 kwartier rondgereden maar niet te vinden, jammer.
Toen ik de moed opgegeven had ben ik via Boyle doorgereden in westelijke richting om via Charlestown in
Swinford terecht te komen, mijn tussenstop voor de volgende nacht.
Geschreven door Itesreisavonturen