We zijn nu een weekje hier en we vermaken ons nog prima. Vandaag weer naar het strandje dichtbij hotel. Er was een flinke wind vandaag. Zodanig dat we af en toe een vlaag zand kregen. Op zich was het allemaal goed maar het viel op. Morgen zijn de weersvoorspellingen een drup regen in de middag. We zijn benieuwd of het klopt.
Vanmorgen voordat we naar het strand gingen een paar boodschappen gedaan. Wat te drinken voor op de kamer en 5 liter water, het kraanwater kun je beter niet drinken namelijk.
We wilden ook bij het reisbureau een paar tripjes boeken maar ze was dicht. Daarom na het strand nogmaals langs gegaan en toen was ze wel open. We gaan zaterdag in de namiddag naar een kasteel in de buurt en zondag avond naar een dorpje hier een uur rijden vandaan en dan hebben we een Bulgaarse avond, met eten, muziek, volksdans en vuur dans.
Na het douchen weer een ander stukje gewandeld en daar zat een jongetje stenen te verkopen die hij zelf had beschilderd. Zo schattig we hebben er 1 gekocht.
Weer lekker gegeten en daarna nog een wandelingetje gemaakt voor de spijsvertering hahaha.
Diane, jij vroeg of het voor herhaling vatbaar is. Dat is het zeker al blijft Bali en Spanje favoriet. Maar dit is een prima bestemming voor een goedkope tussendoor vakantie of zo. Omdat we hier geen vervoer hebben ben je redelijk beperkt in je mogelijkheden en een auto huren is voor ons geen optie. Durven we niet aan ;-).
Geschreven door Maurice.Nicole