Laatste dag Singapore

Singapore, Singapore

Morgen gaan we Singapore weer verlaten. We hebben de afgelopen dagen heel veel gedaan en gezien maar we hadden nog 2 dingen op ons lijstje. Rondvaart over de Singapore river en eten bij Lau pa sat.

Voor ons doen beetje uitgeslapen en na een klein ontbijt op pad naar de rondvaart boot. Het was ongeveer 20 minuten lopen en dat is prima te doen, zeker in de ochtend. We hebben aantal punten gezien die we al bezichtigd hadden maar nu vanaf het water. Toch net weer anders. Na de rondvaart in de naastgelegen mall geluncht en ondertussen was er weer een regenbui. We zagen de wolken al vanaf het water aankomen. Was een goede timing zo. Ook dezelfde 20 minuten terug gelopen maar na zo’n regenbui is de gevoelstemperatuur net even wat hoger, hogere vochtigheidsgraad. Flink bezweet kwamen we aan bij het hotel waar een verfrissend zwembad ons welkom heette. De middag daar doorgebracht en dat was heerlijk.

Het laatste punt op onze lijst was eten bij Lau pa sat. Wederom een foodcourt met een complete saté straat. Allemaal kraampjes waar ze saté staan te BBQ-en. Eerst roasted duck met noodles en daarna toch nog portie sateetjes gehaald. Afgesloten met een lekkere wafel en Maurice nam cendol. Was heerlijk allemaal en ook prima prijzen.

Nu op tijd naar bed, om 3 uur gaat de wekker. We moeten om 5 uur op het vliegveld zijn en dan vliegen we naar Bali, een vlucht van bijna 3 uur. Daar staat een chauffeur ons op te wachten om ons naar Pemuteran te brengen, een rit van ongeveer 4 uur. Wordt dus een lange reisdag maar daarna kunnen we 5 dagen relaxen in Pemuteran.

Helaas lukt het niet om foto’s van het eten er bij te zetten. Dat zal ik morgen doen.

Update: foto’s toegevoegd.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

In je verslag herkennen wij Singapore zoals wij die ook nog in ons geheugen hebben en nu naar het ook door ons geliefde Bali. Wij zijn heel beniewd naar jullie nieuwe belevenissen en wachten je volgende verslag weer af Nicole.

Emma en Frits 2019-08-05 15:28:43

Was weer een mooi verslag Ken het niet Singapore maar lijkt me ook gaaf Jullie hebben genoten. Nu maar Bali o heerlijk Pemuturan hou er van daar. Zou mijn mannetje in de rolstoel nog leven die mij iedere dag gedag zei. Lekker op de bedden met dikke matrassen liggen lekker eten en nageltjes laten doen en natuurlijk snorkelen Knuffel uit t haagje

Joyce 2019-08-05 16:26:36

Goede reis morgen en dan heerlijk relaxen in Bali toch 😜

Diane 2019-08-05 17:50:56

Jullie hebben fraaie dagen genoten in Singapore, wij van jullie verhalen. Saté-straatjes, klinkt gezellig en vooral lekker, hebben ze ook loempia-steegjes? 😆 Op naar Bali, goede focus op een lange reis, dan is het zo voorbij. Goeie reis samen. Kuss

Ton 2019-08-05 18:14:58
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.