Pelan pelan

Indonesië, Bali

Het gaat gelukkig iets beter met Maurice maar hij is nog niet helemaal fit. Vandaag een dagje pelan pelan dus. We besluiten om lekker bij het zwembad te blijven. Maurice slaapt zo af en toe nog wel wat maar kan gelukkig ook lekker zwemmen en lol maken met ons. Het is een heerlijk rustige dag.

Vanavond is er bbq night in het hotel, we hebben gereserveerd in een soort gazebo.

Helaas word ik in de loop van de avond ook een beetje sakit. Mijn maag speelt op. We gaan toch naar het eten maar ik eet uiteindelijk nauwelijks iets. De jongens eten gelukkig wel goed en het eten ziet er ook heel goed uit. Ik ga zo slapen en hopen dat ik morgen weer beter ben.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Nicole,jij ook sterkte en neem echt Promag als je sakit perut voelt.gr.

Rolf 2016-07-14 15:32:06

Nicole jij nu ook pelan pelan k uffel

Joyce en knorrie 2016-07-14 16:09:06

Rustig aan,niet te veel op één dag. Fer

ferdinand.op.pad 2016-07-14 18:59:47

Jeetje jongens dat is balen, maar morgen gezond weer op! :-))

Ton 2016-07-14 19:02:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.