Vandaag reizen we naar Sevilla, één van de warmste steden van Europa. En dat merken we meteen. Was het gisteren nog 18°C, vandaag wordt het in Sevilla 27°C. We hebben gisteren kaarten geboekt voor een bezoek aan het Koninklijk paleis van Sevilla, Real Alcazar. De eerste mogelijkheid daarvoor is pas zaterdag, dus moesten we ons verblijf rond Sevilla verlengen. Aanvankelijk wilden we daarom naar Utrera. Maar we konden niet terecht op camperplaats Finca Ángela die we voor ogen hadden, want die zat vol, en daarom rijden we vandaag naar Dos Hermanas, een voorstad van Sevilla. Na wederom een prachtige rit, waarbij het berglandschap langzaam plaats maakt voor een zacht glooiend heuvellandschap, komen we rond het middaguur aan op camping Villsom. We hebben een mooie plek.
In de loop van de middag krijgen we een appje van Finca Ángela dat er toch een plek is vrijgekomen. Omdat deze locatie ons op het eerste gezicht, wel leuk lijkt besluiten we daar in het weekend alsnog heen te gaan.
Na aankomst doen we niet veel. We eten wat, maken een rondje over de camping en fietsen even naar de Mercadona om boodschappen te doen voor een barbecue. Want ja, het kan weer. Ook de avond kunnen we buiten doorbrengen. De eerste zwoele avond van het seizoen.
Geschreven door Batistjes.op.vakantie