We zijn redelijk vroeg uit bed. We hebben vandaag een 3 uur durende rit van ruim 250 km voor de boeg. We hebben voor het komend weekend, met een optie tot dinsdag, een camperplaats geboekt in Schijndel en willen daar niet al te laat aankomen. Zo zijn we om half tien al onderweg.
Het begin stuk, tot de 60/E42, gaat door Duitsland. We rijden daar door een prachtig heuvelachtig landschap. Tot Maastricht is het rustig rijden, maar daarna is het erg druk op de weg. Desondanks kunnen goed doorrijden waardoor we rond half één aankomen op Camperplaats Landingshoeve.
Het ligt direct achter kampeerwinkel De Wit Schijndel. Nu was het ook de bedoeling dat we daar in de buurt een plek zouden zoeken omdat we o.a. een paar oprijblokken nodig hebben. Die waren we aan het begin van de reis kwijtgeraakt. Het is een mooie camperplaats met ruimte voor 9 campers, rondom een vijvertje. Het is pas voor het tweede jaar in gebruik. Na het eten van een broodje doen we eerst de boodschappen en gaan daarna naar de kampeerwinkel. We hebben al wat spullen bij elkaar gezocht als plotseling het brandalarm afgaat. Iedereen moet zijn spullen laten staan en naar buiten. Het duurt een half uur voordat alles weer wordt vrijgegeven. Het was loos alarm. Wij eten buiten een ijsje en gaan daarna even terug naar de camper omdat we het idee hebben dat het nu wel druk zal zijn bij de kassa’s. Als we een uur later weer terugkomen in de winkel staat ons mandje nog steeds op dezelfde plek en kunnen we zo weer verder winkelen.
Als we hiervan terugkomen is het weer tijd voor een barbecue. We zitten bijna de hele avond weer buiten, maar ondanks de warmte in Nederland wordt het ’s nachts best koud.
Geschreven door Batistjes.op.vakantie