Een goede voorbereiding voor de komende dagen.

Spanje, Estación de Cártama

We hebben onverwacht een koude nacht achter de rug. Een deken die al een paar weken werkeloos aan het voeteneind van het bed lag, hadden we gisteren netjes opgevouwen en weg gelegd. Afgelopen nacht hebben we maar weer tevoorschijn gehaald.
Hoewel de temperatuur overdag niet echt steeg, zorgde de zon voor een aangenaam gevoel. Na de stevige wandeling van gisteren besloten we het vandaag rustig aan te doen. Pas in de middag stapten we op de fiets, richting Estación de Cártama. Met het oog op morgen en vrijdag – dagen waarop de meeste winkels gesloten zijn – wilden we alvast wat boodschappen inslaan.
We maakten van de gelegenheid gebruik om ook even bij het treinstation te kijken. We hadden het plan opgevat om morgen te gaan fietsen langs de kust bij Málaga, en wilden zeker weten of we de fietsen mee de trein in konden nemen. Gelukkig leek dat geen probleem te zijn – een zorg minder.
Met de boodschappen binnen en de planning rond, trapten we terug naar onze camperplaats. De rest van de middag brachten we ontspannen door bij het zwembad, genietend van de zon en de rust.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.