Wandeling over landgoed Tongeren

Nederland, Emst

Het is vandaag minder zonnig dan voorspeld maar de temperatuur is goed. Zelfs bij de wandeling die we vandaag doen, vallen er enkele spetters. Omdat we het rustig aan willen doen maken we een korte wandeling, niet ver van de camping. Tegen de middag fietsen wij hiervoor naar landgoed Tongeren, vlakbij Epe. Dit landgoed behoort tot de grotere particuliere landgoederen van Nederland. Daar zijn drie wandelroutes uitgezet. Wij kiezen voor de Tongerense Bergroute van 1,5 uur, die gemarkeerd is met groene paaltjes. Het is een mooie route, die vooral door bossen gaat. Maar ook lopen we over een houten vlonder over een moerasgebied. Onderweg maakt Marianne wat foto's met technieken die ze op internet heeft opgedaan. Het worden mooie foto's.
Na de wandeling fietsen we naar Epe. Hierbij komen we langs Roompot Bospark De Schaapskooi. Daar hebben we een sneeuwweekend in februari 2021 doorgebracht. We maken een rondje over het park. In Epe doen we boodschappen want morgen komen vrienden van ons op bezoek voor een dagje fietsen. Deze willen we afsluiten met een barbecue.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.