Vanmorgen met tik tik tik op het dak wakker geworden…..de dikke druppels werden miezer en nog voordat we het ontbijt op hadden en we ons huisje weer gereed voor vertrek weer klaar was, was het weer droog. We besloten om de toeristische Höge kusten route te pakken. Oké, je bent van de autoweg af en dat rijd nog gemoedelijker maar we hadden er meer van verwacht. (Waarschijnlijk te veel verwend met de Noorse kust en hun toeristische route’s.)
Onderweg een koffie met wat lekkers genomen.(fika) En om 12.00 waren we al weer op een schitterende plek. Een mooie plek met in de “achtertuin” uitzicht over water. Een groot meer dus, Martijn kan zijn vlieghengel uitproberen en wie weet wel iets voor op de bbq.
O ja, nog een camping tip : een muggenbeet aanstippen met een beetje tandpasta doet wonderen en het ruikt zelfs nog fris….
We hebben lekker genoten in het zonnetje aan de waterkant. Het vliegvissen is een hele kunst, hij heeft wat aanbeden gehad maar daar bleef het bij. Maar de hengel met dobber en mais gaf meer vis…. Voorntjes en deze waren heel fel op de mais. We vonden het al vreemd dat er een koppel meeuwen steeds maar boven ons heen vlogen en ze maakten veel lawaai. Wat bleek….deze hadden een nest met drie eieren op een rotsblok in de buurt waar wij aan het vissen waren. En zo is er al weer een dag voorbij.
Geschreven door Moniek.reizen