Tuz gülu

Turkije, tuz gulu

We rijden verder naar de zoutvlakten van Turkije, Tuz Gülu. We stoppen bij de hoofdingang, net als bussen vol Chinezen en Spanjaarden. Bizar! Eenmaal bij het zoutmeer is er gelukkig genoeg ruimte en kunnen we hele mooie foto’s maken. Meja heeft haar flamingo meegenomen en vermaakt zich uitstekend in het zoute water.

Een stukje verderop langs het zoutmeer parkeren we onze bus bij een leuke speeltuin voor koffie. We besluiten daar uiteindelijk ook te blijven voor de nacht. Het is een heftige nacht omdat het opeens enorm begon te waaien en dit niet meer stopte, de bus schudde de hele nacht heel en weer. Ljup is zelfs nog om half 5 de bus een stukje gaan verzetten zodat we iets minder wind vingen want het was geen slapen zo. Meja sliep uiteraard weer overal door heen.

19 maart 2025
Gevoelstemperatuur -10 en het sneeuwt. Bizar! Thermo pakken aan en we rijden door naar Gerome Cappadocia . De komende dagen wordt het koud, en we gaan de tijd daar uitzitten. Als het goed is gaat dit weekend de zon weer schijnen en kunnen we een ballonvlucht gaan boeken.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Echt prachtig die bergen!!!!! 😍

De paashaas 2025-03-19 16:32:17

Sneeuw! Wie had dat nou gedacht 🙈 gelukkig de warme kleding mee!

laura.in.ijsland 2025-03-21 21:42:57

Wat weer een beleving jullie trip, met de vele foto’s als blijvende herinnering, die van de lucht en het water zijn echt spectaculair!

Diana 2025-03-29 14:50:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.