Palau

Italië, Palau

We willen op tijd op camping Baia Saraceno zijn om een goed plekje te bemachtigen voor de komende week. Steven pakt de bus vanaf de luchthaven naar Palau. Leuk idee om hem op te halen bij het busstation maar onderweg hebben we elkaar ergens gekruist waardoor Steve zich al had ingecheckt in z’n tuku huisje en wij nog op het busstation staan.
We drinken er daarna een paar borrels op en wat lekkere hapjes. Nog een avondje pizza kan best wel.

8 juli:
We hebben verschillende strandjes op loopafstand van onze camping. Via een klein paadje komen we bij een strandje met goud zand en helder water. Later die middag liggen alleen wij er nog en voelt het als ons privé strandje. Na wat dutjes en wat gedommel bij de camper, en de heren moesten nog even sporten, gaan we pas laat uit eten. We kunnen gelukkig nog terecht bij Kissu waar we heerlijk eten met een fles rode wijn.

9 juli:
Het strandje op onze camping blijkt perfect te zijn, we liggen daar de hele dag. Het uitzicht is zo mooi. Er zijn veel plekken op de camping met dit mooie uitzicht maar wij gaven uiteindelijk toch de voorkeur aan een grote plek met veel schaduw en bomen voor onze hangmat. De mannen gaan vanavond op stap in Palau, uit eten en borreltjes.

10 juli:
Bij nacht een man bij dag een man. Er zijn hier veel verschillende strandjes maar ons strandje op de camping is voor ons perfect. We brengen er opnieuw de hele dag door, dit voelt zo als een echte vakantie. S’ avonds blijkt het restaurant op de camping ook super leuk, in een soort tuin met allemaal Sardijnse gerechten op de kaart.

11 juli:
Same place different day. Liggen wordt afgewisseld met een potje Beach tennis en uiteraard wat snorkelen in het water. S avonds creëren we een sfeertje bij onze bus met verlichting en grote kaarsen. We eten gezellig van ons grilletje met een fles prosecco.

12 juli:
De dagen vliegen voorbij, opnieuw een dag aan ons lekkere strandje. Pasta salade als lunch op het strand, kan gewoon omdat onze bus zo dichtbij staat.
We steken s avonds opnieuw de kaarsen en ons grilletje aan.

13 juli:
Vroeg op, voor het eerst sinds maanden de wekker gezet. We gaan vandaag op de boot door het maddalena archipel, ook wel de Europese malediven genoemd. Allemaal verschillende eilandjes met prachtige witte stranden.
Met kar en al op die boot, natuurlijk veel te veel mensen op die boot maar gelukkig hebben we een goed plekje bemachtigd. 1e stop is Cala Corsara waar we met kar en al op het eerste strandje parkeren. Er zijn 4 strandjes waar je lopend, en die verderop, over de rotsen naartoe kan wandelen. We varen verder, ook langs een strand waar al vanaf 1994 niemand op mag om het zand te laten herstellen (rose kleur). Op Santa Maria pakken we nog wat kleur en snorkelen door de verschillende kleuren water in de zee. Onze laatste stop is het plaatsje Maddalena op het hoofdeiland. Toegegeven: we hebben het plaatsje niet goed bekeken omdat we liever een frisse aperol op het terras wilde drinken. Einde middag weer terug in Palau. Nog een aperol en waanzinnige gerookte vis op het terras van Isulle Surelle.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.