28 mei fietsdag 17. Zon!

Frankrijk, Caillaou

Samen met Hilde in Cadillac ontbeten en daarna op weg naar de volgende bestemming. We wisten nog niet waar die zou zijn!
Na enige kilometers doemden de dames van de vorige avond voor ons op. Mariet en Jopie hadden er aardig de sokken in. Bellen, bellen,bellen en jawel contact. Zij vonden het net zo leuk als wij. Gezamenlijk door het eindeloze boswinningsgebieden van Frankrijk.
Rechte wegen, klein bochtje en jawel weer een rechte weg. Al kletsend leggen we de kilometers af.
Lunchstop in Moustey naast de kerk en weer verder der lijkt geen eind aan te komen. Volop zon en geen schaduw. Het wordt warmer. Niet klagen moeders dat wilde je toch hoor ik Nina zeggen! Klopt kind!😘

Uiteindelijk op zoek naar een slaapplek. In Onesse-et-Lahaire vinden we een pelgrimsgîte voor 4 personen. Een kamer 2 stapelbedden en te veel fietstassen en de chaos is compleet. Niet erg proper, maar we hebben heerlijk geslapen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.