Na een goddelijk ontbijt ben ik vertrokken bij madame LaCroix. Terwijl ik door het bos liep werd de poort van een afstand open gemaakt. Riant!! Hup op de fiets zonder jas want het was al lekker.
Eigenlijk niks bijzonders vandaag. Klimmen en dalen, op en neer zonder de ondersteuning dat weer wel. Het gaat steeds makkelijker. Ongemerkt heb ik toch nog 72 km weggetrapt met een gemiddelde snelheid van 18km.
Onderweg stond er een kerkje open. Wat vreemd is want in de dorpen zijn ze meestal dicht, maar dat lukt bij deze niet, vermoed ik.
Na wat inkopen te hebben gedaan weer verder door de velden, akkers en bossen. Kilometers en af en toe een weg oversteken.
Om 16:00 had ik er genoeg van en ben ik naar de Marie gegaan in Nanteuil-en-Vallée. Mijn pelgrimspaspoort laten zien en stempelen en heb ik een bosje sleutels gekregen voor en Gîte de France.
Een heel appartement voor mezelf voor slechts €10 zonder ontbijt, maar met wasmachine en daar heb ik even gebruik van gemaakt. De was heeft op een binnenplaatjes gedroogd.
Hier staat ook een oude bron waar men vroeger water kwam halen. Net onder mijn kamerraam. Ik hoop niet dat ik er vannacht om de haverklap uit moet. Morgen kan ik om 08:00 bij de bakker terecht voor vers brood. Ik denk dat ik dat maar ga doen .
Geschreven door YvonneFietst