Terug in Europa

Duitsland, Frankfort aan de Main

Slapen in een vliegtuig is altijd een uitdaging. Ik heb nog wel een paar uurtjes kunnen slapen, maar Daan was na 2 uur slapen klaarwakker.

Om 4 uur ging het licht aan en kregen we ontbijt. Wij zaten aan de goede kant van het vliegtuig en konden tijdens het ontbijt de zonsopkomst zien.
Om kwart voor 6 geland in Frankfurt, door de douanecontrole en tassen opgehaald. Daarna hadden we nog ruim de tijd voor een kop koffie. Toen om 5 voor half 9 de trein gepakt naar Düsseldorf waar Rik en Mayra om 10 uur ons op stonden te wachten.

Overal zand, veel blauwe plekken van de tent opzetten, afgebroken nagels, heel veel grenzen verlegd en heel veel mooie dingen meegemaakt; wat was dit een geweldig avontuur!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Echt super stoer dat jullie dit gedaan hebben. Wat zullen jullie lekker slapen in je eigen bed vannacht. Welkom terug!

Suzanne 2024-05-25 12:17:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.