Naar huis

IJsland, Kevlavik

Helaas zit het er weer op. Na het ontbijt in 15 minuten naar het vliegveld Keflavik gereden voor onze vlucht met Icelandair om 10:20 uur. Huurauto ingeleverd, bagage ingecheckt, kop koffie gedronken en 10 minuten naar de gate gelopen. Vervolgens mochten we daar met z’n allen in een bus die ons weer naar het begin van het vliegveld bracht, waar we in ons vliegtuig konden stappen.

Een prima vlucht van 2,5 uur. De klok 2 uur vooruit en na het wachten op de bagage konden we eerst een kop koffie drinken voordat we de trein van 16:35 uur naar Zwolle namen.
Ron was weer zo lief om ons op te halen van het station.

Ondanks het mindere weer hebben we heel veel kunnen zien en doen en was het een mooie reis.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Fijn dat jullie zo genoten hebben. Welkom thuis.

Dini 2023-06-27 22:34:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.