Van Washington naar New York

Verenigde Staten, New York

Vandaag zijn we na het ontbijt met de metro naar Union Station gegaan waar we de Amtrak trein naar New York (Manhattan) hebben genomen. Een relaxte treinreis van 3 uur.
Op Penn Station uitgestapt en naar ons hotel, Holiday Inn Manhattan, gelopen. De hoge gebouwen en de drukte zijn echt overweldigend. Wat een bijzondere sfeer hangt hier toch. Het hotel ligt in de wijk Chelsea aan 6th/26th street.

Na het inchecken (wij zitten op de 11e verdieping naast de lift) met z’n allen op tour. Een metrokaart voor iedereen geregeld waarbij we alle dagen onbeperkt kunnen reizen. Wel zo handig. En het blijkt ook nodig want het is wel even wennen hoe het systeem werkt, dus de kans dat je niet in een keer goed gaat, is vrij groot. Onderweg naar het Rockefeller Center kocht de jeugd een mega stuk pizza voor 1 dollar.
Bij het Rockefeller Center een tijdslot geregeld voor de avond.

Door naar Times Square. Wat een menigte en een lawaai! Ongelofelijk en wat fijn dat dit weer kan. Op de terugweg verdwaald en dat is dan ook weer leuk. Dan kom je in straten waar je anders niet komt.

Het diner hadden we in een Irish Pub. Heel gezellig. Na het diner naar het Rockefeller Center om daar naar de verdiepingen 67-69 gebracht te worden voor een magnifiek uitzicht op New York.

Om 22:45 uur waren we weer in het hotel.
Het aantal stappen bleef beperkt tot 14.360 (11,6 km), maar vermoeiend was het toch wel.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.