Een onrustige nacht gehad door een stroomstoring waardoor de airco het niet meer deed en de spierpijn van het suppen.
Zonder airco is het toch knap benauwd op zo’n heel laag zolderkamertje.
Het schijnt dat sinds de bosbranden het stroomnet erg vaak hapert in deze regio. Ze zijn bezig dat te repareren. Ons vorige hotel had een eigen aggregator en dan merk je dat niet.
We hebben voor 1 persoon ontbijt besteld en dan zonder salade met olijven. En dat was al erg veel. Heerlijk plekje zo buiten op het terras aan zee. Het hotel zelf hebben we een beetje onze twijfels bij. Ze willen te graag bij de upper class horen en aangezien wij niet tot de OSM-ers (ons soort mensen) behoren, voelt het oncomfortabel.
Gelukkig was dit voor 1 nacht en konden we om 11 uur uitchecken om onze reis voort te zetten naar Neapolis waar we de ferry naar het Ionische eiland Kythira gingen nemen. Een trip van 2,5 uur door een zeer gevarieerd landschap met olijfbomen en citroenbomen.
Ruim op tijd voor de boot, nog even een lichte lunch op de kade en vervolgens met de Ferry in 1 uur en 15 minuten naar het groene eiland Kythira. Ondertussen bericht gekregen van onze reisagent dat het kajakken overmorgen niet door kan gaan vanwege te harde wind. Jammer, maar mijn armen vinden het niet zo erg.
Vanaf de haven was het nog 30 minuten rijden naar Filoxenia Apartments. We hebben een mooie ruime studio met een kleine kitchenette en een balkonnetje. Restaurants en strand zijn op loopafstand waarbij de restaurant en bars allemaal een terras hebben op het strand. Ons diner was dus ook op het strand. Heerlijk!
Geschreven door ReizenmetLaura