Dag 21, do 24 april Dublin - Arnhem

Nederland, Beek

Dag 21, do 24 april Dublin - Arnhem

Laatste dag en het is prachtig weer. Na het ontbijt kunnen we onze bagage stallen bij de receptie. Vanmiddag halen we dit op wanneer we naar het vliegveld gaan.
We hebben nog een paar uur tegoed op de ‘Hop-On-Hop-Off-bus’. We lopen naar de plek waar we gisteren ook instapten. Net op tijd. We gaan naar de sky-tower. Een toren in de stad met 200 treden naar boven. Wel een lift, maar die is stuk! Een hele klim, die we constant onderbreken voor een pauze en daarna toch we hijgend volbrengen. Er is 1 iemand boven. Het uitzicht is 360 graden en je kijkt over de hele stad. Vervolgens weer langzaam naar beneden en op naar de koffie. Maaike dit keer warme chocomelk. En natuurlijk wat lekkers erbij als lunch. Daarna lopen we weer een stukje door de stad tot we het zat zijn en laten ons door een taxi terugbrengen naar het hotel.
Er is een lounge waar we met koffie/thee en croissantjes nog een uurtje rustig kunnen relaxen en wachten op de taxi die ons naar het vliegveld brengt. Op advies van de receptionist trekken we daar een uur uit voor de rit van 10 km i.v.m. het drukke verkeer op dat tijdstip. We hebben 3 kwartier nodig. Talloze kruisingen, stoplichten en langzaam rijdend verkeer.
We zijn ruim op tijd. De bagage drop-off gaat met een beetje hulp prima. De security heeft ook niks op onze bagage aan te merken. Het boarden gaat wonderwel ook supersnel. Om 18.00 uur zit iedereen al in het vliegtuig, terwijl de vertrektijd 18:20 uur is. We vertrekken echter uiteindelijk met 10 minuten vertraging!
Hier in Nederland is het droog weer. We kunnen de regenjas in de koffer laten. Doordat de koffers niet op tijd op de bagageband liggen, missen we de trein 🙁 Daardoor missen we ook de volgende aansluiting 🙁 Volgens de conducteur kunnen op Arnhem Centraal de bus pakken, dan hoeven we geen 58 minuten op de volgende trein te wachten. Maar we zijn de laatste 10 jaar niet met de bus geweest in Nederland….. Hoe gaat dat? Conducteur weet precies hoe het zit en we komen daardoor op tijd voor de bus. En dan eindelijk 23:15 uur thuis.
Pip en Niels zijn erg blij ons te zien. Zij zien er uitstekend uit door de uitstekende zorg van onze logees Maartje en Jop. En een hele fijne bijkomstigheid: we komen thuis in een super schoon huis! Nogmaals dankjewel Maartje en Jop🙏
Het was een leuke vakantie waarin we veel gezien hebben en waar we ontzettend veel geluk met het weer en de prachtige natuur in de lente hadden.
Iedereen nogmaals bedankt voor het meelezen, meeleven, reacties etc.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Wat een mooie stad, oké misschien wat grauw, maar niet boordevol schreeuwerige reclame. Die toren lijkt me wel erg hoog, maar hele mooie plaatjes. En dan welkom thuis en heerlijk kroelen met jullie 2 schatten. Ik heb weer genoten van jullie foto’s en verslagen, bedankt voor t delen. 👍💗

Elly 2025-04-25 12:16:05

Wat was het leuk omvallen met jullie mee te lezen en te genieten van de mooie foto’s. Hoop dat jullie een heerlijke nacht hebben gehad jullie eigen rechtstaande bed en jullie hebben vast al enorm genoten van de stille warme douche. Nu lekker nagenieten van de reis en heerlijk knuffelen met de poezenkindjes Alvast een fijn 👑 🇳🇱 weekend lieve groet van ons😘

Chantal 2025-04-25 12:40:26

Omvallen = om alles 😅😅

Chantal 2025-04-25 12:41:03

Hij was weer fijn! Leuke verhalen, mooie foto´s, op naar de volgende?

Jack 2025-04-25 13:37:49

Welkom thuis!

Ineke 2025-04-25 18:00:57

Zo te zien aan de verhalen en foto's wederom weer een mooie vakantie om aan terug te denken. En weer veilig thuis. Niet geheel onbelangrijk Groetjes en tot ziens

Alie 2025-04-25 21:06:03

Dank voor alle fraaie reisverslagen en foto’s , ik heb er wederom bijzonder van mogen genieten. Ik wens jullie een fijne thuiskomst en een mooi weekend. Lieve groet.

Hanny 2025-04-25 23:02:03

We waren weer gelukkig voor middernacht weer thuis, omdat we vrijdagmorgen vroeg al een afspraak hadden in Nijmegen. Pip en Niels zijn vreselijk blij dat we er weer zijn. Het is (net als de vakantie in Namibië/Botswana) toch afwachten of ze niet boos op ons zijn dat we zonder hen op vakantie zijn gegaan. Gelukkig hebben ze bij Maartje en Jop niets te klagen gehad. Na zo’n vakantie ben je altijd blij weer thuis te zijn en weet je weer hoe goed we het hier hebben. En dan hebben we ook nog geluk dat het hier de komende tijd ook prachtig weer is/wordt. Onderweg en in Dublin idd weinig schreeuwende reclames gezien. Het fijne van Ierland is dat het dunbevolkt is, het landschap prachtig, afwisselend en indrukwekkend is en dat de mensen vreselijk aardig zijn. Fijn dat jullie hebben genoten van de verhalen en foto’s. Foto’s waren niet altijd mooi of geweldig, maar staan wel in de blogs voor een totaalplaatje van onze reis. Voorlopig blijven we eerst thuis en gaan af en toe alleen wat weekendjes weg.

maaike-en-ed.reisblog 2025-04-26 12:59:02
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.