Woensdag 20 september
Het is nu 18u15, het eerste deel van de vlucht zit er al bijna op. Rond 19u (plaatselijke tijd) zal ik aankomen in Lissabon, dan iets gaan eten en nadien opnieuw het vliegtuig nemen naar Dakar.
Als alles verloopt volgens plan, zal ik in Dakar arriveren rond 0u55 plaatselijke tijd. Dit is dus rond 3u in ons belgenlandje. Van Dakar naar de stad Saint-Louis, waar ik zal werken en verblijven, is het nog ongeveer vier uur rijden. Dit tripje is wat lang en helemaal niet aangewezen blijkbaar om 's nachts te doen. Ik zal dus een nachtje verblijven met een medewerker van Projects Abroad in een B&B in Dakar. Morgen ochtend dan nog een lekker ontbijtje, allez hopelijk 🙂, en nadien op pad naar Saint-Louis. Het wordt dus nog een spannend avondje/nachtje.
Update: donderdag 2u
Het is nu 2u plaatselijke tijd en ik ben aangekomen in de B&B. Ik heb mijn eigen kamer, met een badkamertje en een bed met een muskietennet. Vandaag het eerste nachtje slapen in deze 'gevangenis'. Morgen vertrek ik rond 9u naar Saint-Louis. Benieuwd hoe goed de zwarten hier op tijd zullen zijn om te vertrekken. Ze zeggen namelijk toch altijd dat ze geen tijdsbesef hebben 🙂. Slaapwel!
Geschreven door Katrien.tripjeSenegal