Binnen in de camper doet het geraas van de barrage een beetje denken aan het geluid van de zee, dat slaapt lekker. De zon komt op achter de hoge piek voor ons en het duurt even voordat hij op de camping schijnt.
De weersverwachting voor vandaag is redelijk, we maken twee fietstochtjes deze morgen, één naar de winkel en één over de 'voie verte' , een oude spoorlijn, getransformeerd tot fietspad. Op de fiets zien we altijd wel een plekje waar we wild kunnen kamperen en...we gaan een restaurant zoeken voor morgen, er zou er een zijn in het plaatsje waar de voie verte stopt, in Bielle. Er is een restaurant maar dat is duidelijk niet open, het wordt verbouwd. In het nabijgelegen winkeltje/bar vraag ik informatie. " Oh, maar hier kan je ook eten" zegt ze. Het menu voor morgen gaat ze vanavond bedenken, "alles vers" zegt ze en dat bevalt ons wel. We gaan voor het avontuur. Een plekje voor morgen vinden we ook, waar de voie verte begint eindigt de weg, je kan daar prima je camper parkeren.
De eerste druppeltjes vallen in de middag. De twee bergen waar we tussen in staan houden de wolken tegen. De toppen zijn uit beeld. Het is maar een kort buitje en de rest van de middag is het droog en wordt het nog 27 °C.
Er staat behalve ons nog 1 caravan en er komt nog een jongeman op de fiets aan. Wij zeggen tegen hem dat hij wat ons betreft hier best mag overnachten, de beheerders zijn al weg. Dat levert nog een interessant schouwspel op: Voor het eerst een tentje opzetten met behulp van de gebruiksaanwijzing 😂
We barbecueën deze avond en genieten van de rust hier op deze plaats.
Geschreven door Fritsenhanoppad