Hallo allemaal,
We zijn nog niet vertrokken, maar ik schrijf vast wat voorinformatie.
Maandagavond 5 december vertrekken we met een rechtstreekse vlucht van 14 uur naar Buenos Aires. We komen dan 's morgens vroeg aan. Het tijdsverschil zal onze hele reis 4 uur zijn. In Nederland is het 4 uur later dan bij ons.
De eerste 2 dagen gaan we de highlights van Buenos Aires bekijken. Daarna vertrekt het schip de Zaandam van de Holland Amerikalijn richting Montevideo in Uruguay.
We hebben een mooie buitenhut op het maindeck, zonder balkon, maar wel met ramen, zodat we ook vanuit onze hut kunnen genieten van alle mooie gebieden waar we langs varen, zoals bijvoorbeeld de straat van Magellan, Glacier Alley, het Cockburnchannel en de Chileense fjorden. De bedoeling is natuurlijk wel dat we zoveel mogelijk buiten zijn. Aan land en tijdens zeedagen op de verschillende dekken.
De Zaandam is een middelgroot cruiseschip. Totaal zullen er ca. 1400 passagiers en 615 bemanningsleden aan boord zijn en het schip is 240m lang en 32m breed.
Het weer wordt erg afwisselend, van ca. 28 graden naar 10 graden en weer terug naar de 28. Er wordt aangeraden veel lagen te dragen, omdat het erg koud kan zijn, dat zal wel door de wind komen waardoor er een veel lagere gevoelstemperatuur is.
De koffers zullen hierdoor goed gevuld zijn met kleding voor alle jaargetijden. Zowel zonnebrillen als mutsen en handschoenen.
Wij gaan ervan genieten. Hopelijk kunnen jullie een beetje meegenieten via de verhalen en foto's die ik op deze blog ga plaatsen.
Tot volgende week!
Geschreven door Kirstens.reisverhalen