Geschreven door Cyclingcor.balticum18
Een relaxte dag, dat mogen we toch wel concluderen. Niet alleen droog en wind in de rug maar ook hoopvolle geluiden over de toekomst. Al lezende worden we door Cor op de hoogte gesteld van allerlei details. Dank daarvoor. Lekker doorfietsen Cor in een rustig Noord-Ierland.
Heintje Franconi 2023-08-02 23:18:46
De fietsroute op het plaatje heb ik even opgezocht, komt uit op 60km, maar belangrijker: 340 hoogtemeters. Dat is niet niks met zo'n stevige fiets en zware bepakking. Gelukkig tussen de buien door kunnen fietsen, lekker!
Willem 2023-08-03 09:49:12
Als gebruikelijk zeer boeiende en informatieve berichten van Cor. En vaak smakelijk commentaar van Heintje. Ik geniet ervan. Maar…. gelet op de gebeurtenissen bij de Poolse grens met Belarus hoop ik dat Cor binnenkort daar gaat fietsen om ons daarover in detail te kunnen informeren.
Robbie uit de Hoek 2023-08-03 13:03:00
Norbert het valt me op hoeveel gebieden jij met je fiets bestrijkt die ik niet ken en dat er in Ulster zulke hoogteverschillen zijn. Het weer zit niet mee, je krijgt meer dan de gebruikelijke hoeveelheid regen in de zomermaanden lijkt het wel. De gebouwen zijn over het algemeen lelijk, alleen de Engelsen weten iets moois neer te zetten. Maar de natuur is vaak prachtig en de Ieren hebben een geweldig gevoel voor humor.
Patrick Brandt 2023-08-04 08:58:56