Hallo iedereen!
Het is zover, de dag van vertrek is aangebroken! Na aftellen en aftellen vertrekken we naar Berlijn. De dag tevoren eigenlijk te laat in bed, maar 's morgens toch rond 6u15 vertrokken. Onderweg ging alles tip top, weinig verkeer en niet al te veel werken. Na een lange rit van een kleine 700 km kwamen we aan in Berlijn. Nog even het hotel opzoeken, parkeren en we konden binnenstappen om onze kamer te verkennen.
Dit was toch wel iets lastiger dan gedacht. Het hotel bleek in een 1-richtingsstraat te liggen, en bovendien lag er vlak voor het hotel een halteplaats van de tram. Niet zomaar een halte, paar een plek waar 2-3 trams naast elkaar konden "parkeren" om even uit te rusten en erna verder te rijden. We reden een blokje rond en parkeerden wat verder. Vlug een ticketje betalen, en te voet naar het hotel. We werden heel vriendelijk ontvangen. Opnieuw naar de auto, met de hoop dat de trams ondertussen vertrokken waren en we de garage konden binnenrijden. De receptionist ging met de afstandbediening de poort openen als we er waren, zodat we onmiddellijk konden binnenrijden. De tram stond er nog, dan maar even geduld, erachter staan en hopen dat die snel vertrok. Dat viel wel mee, maar de tijd dat Tony de receptie binnenging om er te vragen de poort te openen, kwam de volgende achter de auto aangereden. Een beetje opgejaagd bleef ik toch maar staan, deze keer moest en zou ik in de garage geraken. De poort ging open en... ik reed met auto en al een lift binnen. Tony kwam mee te voet, en van zodra de deuren dicht waren gingen we zo zacht dat het niet voelbaar was naar beneden. Dit hadden we nog nooit meegemaakt. De parkeerplaats in de kelder was bijzonder proper en onderhouden.
In de namiddag/avond verkenden we nog de ruime omgeving van het hotel en aten we zoals sommigen van jullie al hadden gehoord in een aziatisch restaurant. Absoluut heel lekker!
We kropen vroeg het bedje in, rond 22u, de dag was lang en het bed welkom!
Vele groetjes uit Berlijn!
Dirk en Tony
Geschreven door Dirkentonys.reisdagboek