grundarfjordur - Snaefellsnes schiereiland -

IJsland, Grundarfjörður

Hallo iedereen,

Ondertussen is het echt te laat geworden.
Heel kort laten weten dat vandaag een heel mooie dag was. Met perfect Ijslands weer. Een beetje regen, een beetje wolken en ook veel zon.
Weer een weertje te mooie om waar te zijn in Ijsland.
We hebben geproefd van de traditionele Ijslandse wafels, genoten van warme chocomelk. Een mooie wandeling langs de kust tussen de dorpjes Hellnar en Arnarstappi en een vulkaankrater beklommen.
En 's avonds lekker gegeten in het beste restaurant van Grundarfjordur. Tony een stoofpotje van kip met spinazie, ui, champignons en rijst en een bijhorend slaatje, ikzelf weer fantastisch lamsvlees met lekkere groenten en aardappeltjes.

Kort verslagje, maar het is hoog tijd om te slapen!

Groetjes,
Dirk en Tony

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.