Bucketlist: -1

Verenigde Staten, Tusayan

We kunnen weer een ding van onze bucketlist afstrepen, de helikoptervlucht. Hoewel die er pas op stond, sinds we deze reis aan het voorbereiden waren. Vanochtend lekker op tijd wakker, zenuwen? Het vliegveldje waar de helikopters staan wordt met meerdere bedrijven gedeeld. Wij hadden een helikopter met daarin 6 zitplaatsen voor passagiers, er was nog 1 stoel vrij. Het klaarmaken voor de start gaat lekker snel, taxiën hoeft ook al niet. De veiligheidsprocedure kregen we binnen al te zien in een filmzaaltje. Koptelefoon op en starten maar. Ik kan het gevoel niet beschrijven maar het is zo mooi om de wereld zo van bovenaf te zien. De Grand Canyon is vanaf de grond al prachtig, maar zo hoog in de lucht kun je pas echt goed zien dat de natuur in al die eeuwen voor elkaar heeft gekregen. Ik ga het verder niet beschrijven, bekijk de foto's en geniet met ons mee.
Na de vlucht zijn we met de camper het nationaal park weer ingereden, maar nu de andere richting op. Daar is een heel groot en uitgestrekt uitkijkpunt, maar om daar naar toe te lopen, moet je eerst de camper ergens neer kunnen zetten. Er zijn 4 grote parkeerplaatsen maar 2 er van zijn niet toegankelijk voor voertuigen van meer dan 22 feet. En dan ga ik dat met 30 feet ook niet proberen. Maar na een volgende rondje over parkeerterrein 1 reed er net een auto weg vanaf een RV-plaats. En daar kon ik met enige voorzichtigheid ingedraaid komen. Het is hier nog geen hoogseizoen en het was al flink druk. In het hoogseizoen zal het nog drukker zijn, dan is het in colonne lopen, dat kan niet anders.

We zijn nog steeds een beetje onder de indruk van alle mooie dingen die we hier gezien hebben. Niet alleen in dit park, maar ook alle andere plaatsen en parken die we gezien hebben. En het is nog niet voorbij, morgen Las Vegas, dan naar Death Valley en op woensdagmorgen leveren we de camper in in Los Angeles, waar we dan nog tot zaterdag in de middag blijven. Wat we daar precies gaan doen, weten we nog niet.



Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Erg mooi foto's Ad. Hoe is de foto na die rotsgrondeekhoorn genomen..?? Ben erg benieuwd...

Joep 2024-04-13 08:01:20

Prachtige fotos, het zuidwesten is zo mooi, altijd genieten daar

Ingrid V 2024-04-13 08:50:24

Gave ervaring en mooie beelden! Veel plezier in Vegas en hou de hand op de knip :)

Jordi 2024-04-13 08:55:57

Mooie foto’s en wat een belevenis, have nog even fun

Joop v S 2024-04-13 09:25:07

Geweldige foto’s . Wat voel je je dan klein hè in zo’n omgeving. Veel plezier nog komende dagen.

Geert K 2024-04-13 10:44:34

Mooie foto's. Wat een overweldigende natuur daar.

Coos 2024-04-13 12:25:31

Wat bijzonder, wat moet dat overweldigend zijn geweest

Frits 2024-04-13 18:46:30

Wat indrukwekkende foto’s. In het echt moet het fantastisch zijn geweest.

Corrie 2024-04-13 18:55:36

Echt, onvergetelijk mooi!

Ans 2024-04-13 21:46:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.