Dag 1

Spanje, Guillena

Vandaag maar een kort verslag, hier is geen computer en met het toetsenbord wat ik nu gebruik, is het toch een beetje behelpen. Vanochtend redelijk op tijd wakker, maar ik was de enige pelgrim op de zaal. Dus als enige op tijd wakker en aan het ritselen met het inpakken van mijn rugzak. Het ontbijt was zeer matig maar onderweg in Sevilla toch nog heerlijke koffie kunnen scoren. Cafe solo, gewoon tussen de Spanjaarden aan de bar en dat voor 90 cent.
Het was nog een uur wandelen voordat ik Sevilla uit was. Door de grote hoeveelheiden gele pijlen moet je echt je best doen om de weg kwijt te raken. Maar op een gegeven moment ontstond er een verschil tussen het spoor op mijn GPS en de gele pijlen. Maar de pijlen zagen er nieuw uit en ze zaten op een ondergrond die niet kon bewegen. Kortom, ik koos voor de pijlen.
Ik liep ook tussen 6 pilgrims in totaal. Hoewel dat tussen is betrekkelijk want dat was op een weg die bijna 7 km rechtdoor was, op een open vlakte en het eindpunt was een hoge silo. En die kwam maar niet dichterbij.
Rond het middaguur was ik in Santiponce, een lichte lunch mag ik het wel noemen, er was niet veel open.
Dus door en tegen 3 uur was ik dan in Guillena, het eindpunt voor vandaag. In de albergue de benodigde stempel gekregen. En een bed op een 8 persoonszaal.
Eerst even de was gedaan, dan kan het ook prima drogen in de blakende zon. Na dit verslag op zoek naar een avondmaaltijd, maar dat zal best lukken.
Morgen een tocht van slechts 17 km naar Castilblanco.
Toch nog best een uitgebreid verslag.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Hoi Ad, Ook bij jou is de kop er af. Lekker mooi weer, goede koffie, wat wil een mens nog meer. Weer veel succes morgen. Bert

Bert van Rooij 2019-03-31 19:12:45

Goed gedaan hoor. Het begin is gemaakt. Nu ff je voeten masseren voor je volgende tocht

Renate 2019-03-31 20:42:34

Wat fijn Ad dat we jou zo kunnen volgen. Alsof ik zelf de camino loop. Een droom van me. En weet je wat.... gisteren mail van VNB. Daar is voor minder mobiele pelgrims de mogelijkheid om mee te gaan. Dat wil ik dus zeker gaan doen. Succes Ad op deze pelgrimsreis

Lieke 2019-03-31 21:44:29

Wat heerlijk is het toch om alleen maar gele pijlen te hoeven volgen. Als ik dat lees krijg ik heimwee naar de camino. Geniet van je mooie tocht. Buen camino

Esther 2019-03-31 22:00:04

Mooi de eerste dag zit erop.

Joop 2019-03-31 22:34:10

Ok Ad de start is gemaakt. En als ik zo naar je foto's kijk dan zit het weer in ieder geval mee.

Geert Kavelaars 2019-04-01 09:45:25

De eerste dag een leuk verslag. We lezen met je mee😊. Wandel ze en geniet ervan.

Corrie 2019-04-01 10:38:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.