Het is weer anders geworden

Nederland, Eindhoven

Vanochtend heeft Janny mij naar het vliegveld gebracht, lekker rustig op de A2 op zaterdagmorgen om half zes. Even koffie gedronken, afscheid genomen en door de douane. Ik had mijn rugzak al in laten pakken en die lag in het ruim, dus alleen een klein tasje. Lekker gemakkelijk dus. De vlucht verliep voorspoedig en om iets over 10 stond ik op het vliegveld in Sevilla, snel een trui uit want het is hier al ruim boven de 20 graden. Met de bus naar het centrum en onderweg naar het hostel. Vlakbij was een leuk pleintje met wat cafe´s. Een broodje queso de cabra, koffie erbij en dat vult dan lekker. Vanmiddag om 5 uur is er een optreden van een flamenco-groep, dus daar wil ik wel bij zijn.
Onderweg vanaf de bus kwam het allemaal wel terug, ik ben namelijk al 2 keer eerder in Sevilla geweest en dan heb je de meeste attracties al wel gezien. Ik kreeg wel de neiging om meteen te starten, want ik wil gaan lopen. Een drukke stad zit ik nu niet op te wachten. Ik was eigenlijk van plan om morgenmiddag naar de voetbalwedstrijd Sevilla-Valencia te gaan, maar dan is het daarna ook te laat om te starten en wordt het dus maandagmorgen. Ik besloot dus om vandaag nog leuke dingen te doen en dan morgenochtend te starten.
Vervolgens naar het hostel, een leuke kamer met 6 bedden die allemaal bezet zijn, met mij erbij. Ik had gereserveerd voor 2 nachten, maar omdat de baas er niet was, hoefde ik die tweede nacht toch niet te betalen. Spullen op de kamer gelegd, belangrijke spullen in de locker en de stad in. Want ik wil dus wel de stempel van de kathedraal in mijn paspoort. Morgenochtend laat ik er die van het hostel in zetten.
In het centrum was het al heel erg druk, en ook bij de kathedraal, waar ik de stempel dus wilde halen. Maar omdat ik alleen maar die stempel wilde, mocht ik langs de rij lopen. Kortom, dat scheelde heel wat tijd en ik ben blij met deze stempel. Daarna op een terrasje in de schaduw een biertje gedronken. Nu dus in het hostel en dadelijk naar dat pleintje. Vanavond met een gids van het hostel de flamenco-tour en op tijd naar bed. Morgen is de start waar ik al zo lang naar uitgekeken heb.

Geschreven door

Al 11 reacties bij dit reisverslag

Fijn dat de reis goed is verlopen, succes morgen op de eerste loopdag!

Frits 2019-03-30 17:02:33

Veel plezier ! :)

Margje Barendse 2019-03-30 17:07:30

Succes Ad

Nico 2019-03-30 17:17:01

Hoi Ad, Ja.... de benen willen nu wel. Voorzichtig en rustig aan beginnen is het credo.......Heel veel mooie ontmoetingen en stevige sportieve kilometers gewenst....ULTREA. Groeten Ans (volgend jaar op de La Plata)

Ans 2019-03-30 17:20:08

Hoi Ad, Mijn wandelmaatje vertrekt morgen. Zoals eerder verteld gaat hij op pelgrimstocht naar Rome. Start in ‘s-Hertogenboch. Krijg het dus heerlijk druk met het volgen van jullie beide. Veel wandelplezier en blijf vooral genieten/verbazen. Take care! Gr. Bert.

Bert van Rooij. 2019-03-30 19:11:12

Heel veel wandelplezier en geniet vooral van al wat je tegen gast komen

Diana 2019-03-30 19:22:32

Succes en veel plezier Ad.

Joop 2019-03-30 21:07:47

Ok Ad je bent er klaar voor. Succes met tocht. Eerst maar even rustig inlopen hè. Ik ga je volgen.

Geert Kavelaars 2019-03-31 11:06:44

Je bent goed voorbereid en het begin is gemaakt. Heel veel.plezier en veel veilige en plezierige kilometers.

Renate 2019-03-31 11:23:34

Succes met lopen en geniet van de hostel leefstijl :)

Vervo.Views 2019-03-31 15:17:38

Ziet er weer mooi uit Ad! Gaat gegarandeerd een mooie reis worden. Geniet ervan!

Eveline 2019-04-01 10:24:04
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.