Deze maand moet het gebeuren.

België, Mechelen

Van het pelgrimfront weinig nieuws. Het ticket voor een vlucht naar Brindisi in zuid Italië is gekocht. Op dinsdag 18 maart is die gepland maar ik heb voor alle zekerheid een beetje meer betaald zodat ik eventueel dat ticket nog kan wijzigen. Ik heb ondertussen wel ondervonden dat ik flexibel moet zijn. Er kan vanalles gebeuren. Vorig jaar voelde ik 1 week voor vertrek een rechterliesbruik opkomen. En een mens heeft ook nog een linkerkant!

En vorige zondag ben ik net zoals de kamelen door 'Het oog van een naald' = poort in Jeruzalem, gekropen. Wellicht door een onoplettendheid bij 100 km per uur op het linker baanvak: plots zie ik dat ik van mijn baan afwijk, ik verschiet, corrigeer ... te veel, airbag ... en de rest is geschiedenis.
Op een paar schrammen na heb ik het overleefd. Ik weet niet wie ik moet danken; mijn engelbewaarder, god, of een of ander wezen!

Alvast bedank ik hier de onbekende vrouw die haar auto vlak naast mijn wrak parkeerde met flashing pinkers en mij terug naar 2025 riep.
Alvast bedank ik hier de onbekende motorrijder die mee mijn bril zocht en me begeleidde naar de pechstrook tot achter de vangrail.
Alvast bedank ik hier de mensen van het interventieteam die mij steunden en mijn auto wegsleepten.
Alvast bedank ik hier de mensen van de wegenpolitie die alles correct afhandelden.
Alvast bedank ik hier de mensen van de ambulancedienst die mij onderzochten en vaststelden dat ik ongelooflijk veel geluk gehad heb.

En voor mezelf ... hoe stom kan iemand zijn?
Maar mijn uur is nog niet gekomen. Dat geeft mij alvast veel vertrouwen voor de goede afloop van mijn volgende project.
En zo zonder auto moet ik dus meer te voet lopen (dat kan ik).
Mijn portefeuille is ook een beetje dunner en lichter want ... ik moet geen rijbewijs meer meesleuren.

Wordt vervolgd ... als alles goed gaat.

Mensen die mij binnenkort van dag tot dag willen volgen kunnen hun mail-adres invullen in het vak bij '1cent1km1 volgen'

Geschreven door

Al 15 reacties bij dit reisverslag

Zo Paul, laten we hopen dat je straks minder pech hebt en dat je verhalen in de toekomst van plezierigere aard zijn.

Peter S. 2025-03-01 17:51:58

Goede engelbewaarder gehad Paul

Ine 2025-03-01 18:03:22

Oef nog steeds een aardse pelgrim.

Marcel 2025-03-01 18:06:26

Wat een schrik Paul, fijn dat het goed is gekomen met je.

Hendrien 2025-03-01 18:28:47

Engelbewaarders bestaan hoor 😊kan er van mee spreken 😊 Bedank hem of haar maar 😊... toch maar voorzichtig zijn...ook te voet 😊

Mai 2025-03-01 18:30:30

Paul, het is wonderlijk hoe je hierdoor komt. Het tempo van de pelgrim ligt jou beter, toch ?

Nicole 2025-03-01 20:38:32

Je hebt inderdaad heel veel geluk gehad. Deze namiddag, ook geschrokken. Bijna botsing met fietser dIe haaie tanden negeerde...

Renilde 2025-03-01 22:08:11

Hopelijk begint je volgende tocht op 18 maart zonder ongemakken?

Tony 2025-03-02 09:47:38

Letterlijk met de schrik vrij gekomen Gelukkig een engelbewaarder, dat is echt waar Paul je kunt nu met een gerust Hart op pad Je wordt beschermd Tot later

Jenny 2025-03-02 10:04:04

oei Paul .... dat is schrikken !!! En dat je dat zo nuchter kan vertellen en schrijven !! Gelukkig is het voor jou goed afgelopen en ik hoop dat je er geen naweeën van zal ondervinden . Hopen dat alle tegenslagen nu achter de rug zijn ... en dat er alleen nog maar geluk op je wacht ... wij zullen alleszins een kaarsje branden !!

frans 2025-03-02 12:51:46

Dag Paul, Gelukkig is dit avontuur goed afgelopen ! Succes met het nieuwe pelgrimspad , ik blijf je trouw al lezend volgen . Warme pelgrimsgroet!

Gerda 2025-03-02 20:59:56

Moh Paul toch! Blij dat het “maar” blikschade is!

Sabine 2025-03-03 07:43:45

Oei, je hebt enorm veel geluk gehad dus en het verkeer rondom jou ook. Wandelen is nu alleszins een veiliger optie, het is goed dat je daarmee geen problemen hebt. Toitoitoi alvast voor de komende weken en de verdere voorbereiding!

Christa H. 2025-03-03 15:17:09

Oei Paul, wat is dit schrikken ! en zo vlak voor je vertrek, gelukkig ben je er zo goed uitgekomen !

Griet 2025-03-03 15:57:58

Allemachtig Paul, dat is echt schrikken. gelukkig had je een engeltje boven je hoofd en is het goed afgelopen. Nu geen gekke dingen meer doen voor je vertrek hè?!

Marjon P. 2025-03-07 15:00:18
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.