Kaas en Breughel festijn in Passendale

België, Zonnebeke

Op uitnodiging van zoon en schoondochter halen we de camper nog eens van stal. De weergoden zijn ons echter niet zo gunstig gezind, de regen valt met bakken uit de lucht en de Westhoek staat grotendeels onder water. Er was al gereserveerd voor het eten dus niet vertrekken was geen optie. We vertrekken dan ook maar zaterdagnamiddag en maken het gezellig in de camper met een kopje koffie , een boekje en de verwarming hoog. Als Domien en Lieselotte arriveren; klinken we op hun verjaardag met een glaasje cava.
Daarna stappen we naar de Oude Kaasmakerij waar we starten met een Picon, we krijgen er aperitiefhapjes bovenop. Het buffet wordt ondertussen uitgestald, voor de rest van de avond kunnen we onbeperkt smullen van verschillende kazen, charcuteriewaren, fruit, slaatjes en broodjes. Het wordt een gezellige avond en voldaan kruipen we in bed.
We staan op met een flauw zonnetje en na het ontbijt rijden we nog even samen naar Zonnebeke om een korte wandeling te maken in de tuinen van het Passchendale Memorium museum. Net op tijd voor de regen terug begint te vallen, zijn we terug op de parking en rijden we huiswaarts. Kort maar toch geslaagd uitje!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.