Rio de Janeiro II

Brazilië, São Paulo

Ik weet het.. ik loop een beetje achter maar ik heb het ontzettend druk gehad ;) Na Patagonia ben ik een aantal dagen in Buenos Aires verbleven. Daar heb ik vooral genoten van de zon, de Assado (traditionele Argentijnse bbq), wijn, steaks, tango en Fernet (kruidenlikeur gemixt met Cola en ijs). Buenos Aires is een Europees aandoende stad. De Assado was voor mij een leuke ervaring. Een giga bbq wordt helemaal vol met vlees gelegd, en iedereen maakt een kring rondom de bbq. Alles wordt met elkaar gedeeld, bier, wijn, eten, Fernet. Mijn eerste gedachte was dat het niet zo hygiënisch is.. iedereen drinkt uit hetzelfde glas en eet met zijn handen. Maar het hoort er gewoon bij en het is ook weer wel leuk. Je leert een heleboel mensen kennen en het wordt gedurende de avond steeds gezelliger :p Na Buenos Aires ben ik naar de Iguazu falls gegaan. Wederom een hoogtepunt, ze zijn echt prachtig! Inmiddels ben ik weeral een aantal dagen in Rio de Janeiro. Deze stad en de Cariocas (de mensen die er wonen) hebben gewoonweg mijn hart veroverd.

Hier heb ik mijn 26e verjaardag gevierd. En dat was op een bijzondere wijze. In de nacht van mijn verjaardag zijn we op stap gegaan. Ik had helemaal geen besef van de tijd dus toen ik heel argeloos aan mijn caipirinha zat te lurken hadden een aantal vrienden bedacht om 'er is er één jarig' maar dan op z'n Portugees te gaan zingen. In Brazilië gaat dat er heel luidruchtig, met enthousiasme en veel geklap en gejoel aan toe. We waren op dat moment in Lapa, een groot uitgaansgebied in Rio de Janeiro waar overal in de buitenlucht op straat muziek gemaakt wordt en gedanst wordt. Toen mijn vrienden begonnen te zingen gingen er steeds meer mensen meezingen en klappen tot er op den duur een giga groep mensen aan het zingen was voor mij. Ik wist echt niet waar ik moest kijken! We zijn door gegaan met feesten tot de vroege ochtend. De volgende dag stonden er bloemen voor me klaar, kreeg ik een overheerlijke kit-kat/M&M taart en zijn we met een groepje op skeelers naar het strand te gaan om te chillen en biertjes te drinken :) een heerlijk dagje zo, eind november in mijn bikini mijn verjaardag vieren :)

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.