We hebben zin om naar de zee te gaan. De zeemonsters hijsen zich in wetsuit en gaan de golven te lijf. Wat zijn ze hoog! Ze hebben veel plezier. Daarna nog even oefenen met snorkelen in wetsuit in het buitenzwembad en lunchen met tosti uit de pan.
Na de lunch gaat Madée op zoek naar haar vrienden van gisteren en speelt ze meer dan drie uur in het binnenbad. Toby en ik zitten er in shifts bij.
‘S avonds gaan we met de taxi naar het Aqua winkelcentrum. We vinden er een leuk sportpakje voor Madée. Nu ze haar drie zwemdiploma’s heeft, mag ze proeflessen bij verschillende sporten doen.
Op het dak zit de foodcourt. Bijna zwichten we voor fastfood. Maar dan kiezen we toch voor een tentje met een buffet van Portugees eten. Madée eet fruit met rijst en een worstje, Toby heeft een stoofschotel met varkensvlees. En ik heb gebakken zalm met gegrilde groenten en aardappeltjes met groene asperge in een kruidige saus. Je bord gaat op de weegschaal en voor 22 Euro hebben we gegeten en gedronken.
We zijn laat thuis en gaan meteen slapen.
Geschreven door Met.drie.op.reis